Airpods Tamiri ve Airpods Pil Değişimi, Aripods Tamir Edilir Mi ?

Airpods tamiri ve airpods pil değişimi, airpods batarya değişimi mümkün mü, airpods tamir edilir mi, airpods garanti kapsamı

AirPods, milyonlarca kişinin ilgisini çeken rahat ve kullanışlı kablosuz kulaklıklardır. Ancak bu kulaklıkların her biri, iki yıl gibi kısa bir süre içinde pil sorunu yaşamaktadır. Böyle bir durumda Airpods tamiri yaptırmanız gerekmektedir. AirPods tamiri şu an için pil değişimi ile sınırlıdır.

AirPods Yaygın Sorunları

  • Airpods bağlanmıyor,
  • Airpods teki bağlanmıyor, sağ kulaklık veya sol kulaklık bağlanmıyor,
  • Airpods şarj olmuyor,
  • Sağ kulaklıktan veya sol kulaklıktan ses gelmiyor.
  • Airpods şarjı çabuk bitiyor.

Airpods’unuzu bir süre olması gerektiği gibi kullanıp daha sonra yukarıdaki sorunlardan herhangi birini yaşadıysanız Airpods pil sorunu yaşıyor olma olasılığınız yüksektir.

AirPods Tamiri: Pil Değişimi

AirPods’un içindeki lityum iyon piller zamanla ömrünü tamamlamaktadır. Apple da bu durumu “Tüm şarj edilebilir pillerin sınırlı bir ömrü vardır ve eninde sonunda bakıma alınması veya geri dönüştürülmesi gerekebilir” olarak açıklamaktadır.

Apple ürünlerinde iPhone pil değişimi ve MacBook pil değimi çok yaygındır. Fakat Airpods kulaklıklar için bunu söylemek mümkün değildir.

Apple, Airpods parça değişimi yapmaz. Bunun yerine yeni bir kulaklık satışı yapar veya garanti kapsamında değişimini sağlar.

AirPods Garanti Kapsamı ve Garanti Sorgulama

Apple AirPods Garanti Kapsamı

Airpods’unuzun bataryasının ömrünü tamamladığını düşünüyorsanız kulaklığınızı Apple’a götürebilirsiniz. Eğer cihazınızı bir yıldan az süre önce aldıysanız sorun üretimsel olabilir. Böyle bir durumda Apple ücretsiz olarak Airpods değişimi sağlayacaktır.

AirPods’unuz garanti kapsamı dışındaysa, yani Airpods’unuzda düşme, darbe veya sıvı hasarı sonucunda bir sonucunda bir sorun meydana geldiyse Airpods değişimi için ücret ödemeniz gerekmektedir. Airpods garanti kapsamı, kullanıcı hatası olmayan sorunlara karşı geçerlidir.

Apple garanti kapsamına giren diğer sorunlar:

  • Yüksek sesli ortamlarda, egzersiz yaparken veya telefonla konuşurken çıtırtı veya parazit seslerinin gelmesi.
  • Aktif gürültü engelleme özelliğinin olması gerektiği gibi çalışmaması.
  • Bas seslerin gerektiği gibi duyulmaması.

AirPods Garanti Sorgulama

Kulaklığınızın garantisini Apple’ın garanti sorgulama sitesinden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonunuzun ayarlar kısmından da garanti süresini kolayca görebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle AirPods’u iPhone’unuza bağlayın. Daha sonra:

  • Ayarlar > Bluetooth > [Airpods İsmi] yanındaki bilgi işaretine dokunun

Sayfanın en altında garanti süresiyle ilgili bilgileri bulacaksınız.

Fixplan Airpods Tamiri

Fixplan teknik servislerimizde, Airpods batarya değişimi yapılmaktadır. Bu işlem, özen ve uzmanlık gerektirmektedir.

Çünkü Airpods kulaklıklar diğer Apple cihazlarında olduğu gibi vidalarla tutturulmamıştır. Bunun yerine çok güçlü yapıştırıcılar kulllanılmıştır. Airpods tamirinin kulaklığa zarar vermemesi adına işlemin profesyonel biri tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Uzman ve sertifikalı teknik ekibimiz, her işlemi titiz bir şekilde yapmaktadır. Yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir.

Onarım hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.  

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: 434 686 616

ANKARA
İZMİR
Diğer Haberler
SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye