Apple Watch Cam Değişimi & Fiyatları

Apple Watch cam değişimi işlemleri Fixplan servislerinde garantili olarak yapılmaktadır.

Apple Watch cam değişimi işlemleri Fixplan servislerinde garantili olarak yapılmaktadır. Kırık Apple Watch® ekran ve camı için saatinizi değiştirmeyin, camını değiştirin.

Apple Watch Cam Değişimi

Apple® Watch camını mı kırdınız? Ya da dokunmatik ile ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Cihazın yenisini almanıza gerek yok!

Apple Watch camı kırıldığında maalesef Apple, cam tamiri yapmıyor. Bunun yerine size indirimli bir fiyatla yeni bir cihaz öneriyor. Fixplan servislerinde çok daha ucuz maliyetlerle Apple Watch cam değişimi yaptırabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var tabi.

Hangi Modellere Cam Değişimi Yapılır?

Fixplan servislerinde Apple Watch 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, SE ve ultra modelleri için değişim hizmeti bulunmaktadır.

Cam Değişimi Artı ve Eksileri

Cam değişimi yaptırmak öncelikle yeni bir saat almaktan çok daha ekonomiktir. Ayrıca, değiştirilen camın görüntü kalitesi ve dokunmatik hassasiyeti olarak eskisinden hiçbir farkı olmayacaktır. Fakat cam değişimi yapılan cihazlarda su geçirmezlik bantları yenilenmiş olsa dahi, bu konuda garanti verilmez. Bu nedenle suya girmeniz tavsiye etmiyoruz.

Zaten camı kırık bir Apple Watch ile suya giremezsiniz. Kullanım amacınız yüzerken kullanmak ise, cam değişimi size göre değil!

Cam değişimi yapılabilmesinin ilk şartı ekrana görüntü geliyor olmasıdır. Dokunmatik sorunu yaşıyorsanız, cam değişimi yapıldığında büyük olasılıkla problem çözülecektir çünkü işlem sırasında dokunmatik paneli de değişir. Düşük bir ihtimal ama eğer dokunmatik sorunu entegre kaynaklı ise o zaman cam değişimi yapmak problemi çözmez. Bu durumda, cam değil ekran değişimi yapılmaktadır.

Ayrıca, ekran açılmıyor veya ekranın bir bölümünde kararma varsa cam değişimi yapmak buna da çözüm olmayacaktır.

Bu işlem, yerinde tamir araçlarımızda yapılamaz ve ortalama işlem süresi, cihaz Fixplan şubesine ulaştıktan sonra 3 gündür. Size en yakın Fixplan şubesine giderek veya ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak cam değişimi yaptırabilirsiniz.

Tüm cam değişimi işlemleri 6 ay Fixplan garantisi altındadır.

Apple Watch Cam Değişimi Fiyatları

Güncel fiyatlar için Apple Watch Cam Değişii Fiyatları sayfasını ziyaret edin. Dilerseniz randevunuzu online olarak ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: 434 686 616

ANKARA
İZMİR
Diğer Haberler
SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye