iPhone Servis Batıkent Ankara - Fixplan iPhone Teknik Servis

iPhone servis batıkent ankara, yerinde iphone tamiri, Apple orijinal yedek parça, iPhone anakart tamiri ve iphone ekran değişimi

Fixplan, iPhone teknik servis hizmetleri Batıkent Ankara’da! Yerinde tamir hizmetimizle Batıkent bölgesinde, siz evinizden veya iş yerinizden ayrılmadan iPhone tamir hizmeti sağlıyoruz.

Fixplan teknik servisleri son teknoloji donanımı, uzman ve sertifikalı ekibi, anti-statik çalışma ortamı gibi profesyonel bir iPhone teknik serviste bulunması gereken standartları sağlamaktadır.

Yerinde tamir araçlarımızda profesyonel bir iPhone serviste bulunması gereken bütün donanımlar mevcuttur. iPhone tamir işlemleri için özel tasarlanmış araçlarımızla adresinize geliyor ortalama 30 dakika içinde onarımı sağlıyoruz.

iPhone Servis Batıkent: Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcı

Apple onaylı servisler yetkili servis ve bağımsız onarım sağlayıcısı olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu servislerin orijinal iPhone parçalarıyla hizmet verme yetkisi vardır.

Fixplan Apple bağımsız onarım sağlayıcı servistir. Böylece iPhone tamir işlemlerini orijinal parça kullanarak yapabilmektedir.

Önceliğimiz ekonomik fiyatlarla müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaktır. iPhone servis Batıkent hizmetimizle de aynı hizmeti sunmaktayız. İster servisimize getirin, ister servis size gelsin!

Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcı >

Fixplan Servis Fiyatları & Hizmetleri

Fixplan servislerimizde iPhone modelleri için verdiğimiz işlemler aşağıdaki gibidir. Bu işlemlerden sadece anakart arızaları yerinde tamir araçlarımızla yapılmamaktadır. Çünkü anakart arızaları için ilk önce arıza tespiti yapılması gerekmektedir. Arıza türüne göre anakart tamiri 1-25 gün sürmektedir.

Fixplan servislerinde yapılan tüm iPhone tamir işlemleri 6 ay garantilidir. Müşteri seçimine göre Apple® orijinal ürünlerin yanı sıra Apple® standartlarına en yakın parçalar kullanılmaktatır.

Batıkent bölgesinde profesyonel ekip tarafından orijinal iPhone parça değişimi yaptırmak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone servis fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: 434 686 616

ANKARA
İZMİR
Diğer Haberler
SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye