iPhone Servis Çayyolu Ankara - Fixplan iPhone Teknik Servis

iPhone servis Çayyolu Ankara, yerinde iphone tamiri, Apple orijinal yedek parça, iPhone anakart tamiri ve iphone ekran değişimi.

iPhone Teknik Servis Çayyolu

Fixplan, iPhone teknik servis hizmetleri Çayyolu Ankara. Yerinde tamir hizmeti ile Çayyolu bölgesinde, siz evinizden veya iş yerinizden ayrılmadan telefonlarınızı tamir ediyoruz.

İster servisimize getirin, ister servis size gelsin!

Profesyonel bir teknik serviste bulunan tam donanımlı servis araçlarımız, sertifikalı ve uzman bir teknisyen ile Çayyolu bölgesinde dilediğiniz adrese geliyor. Orijinal yedek parça, profesyonel ekipmanlar ve sertifikalı teknisyenler sayesinde Samsung ve iPhone teknik servis hizmeti garantili olarak ayağınıza geliyor.

Teknik servis seçerken, işletmenin teknik servis odaklı mı, yoksa aksesuar satışı yapan ama teknik servis hizmeti de sunuyoruz diyen bir işletme mi olduğuna dikkat edin!

Aksesuar satışı, hat satışı gibi hizmetler sunan mağazalar genellikle cihazınızı başka bir servise tamir ettirerek komisyon alır. Bu durumda cihazınızın onarımının güvenli ve profesyonel bir yerde yapıldığından asla emin olamazsınız.

Çayyolu bölgesinde profesyonel servis araçları ile iPhone teknik servis hizmeti sunan Fixplan, Apple teknik servis işlemlerinde Türkiye’nin öncü ve en inovatif firmasıdır. Türkiye’nin en büyük firmalarına sözleşmeli olarak hizmet veren Fixplan, teknik servis işlemlerine 2 yıla kadar garanti vermektedir.

Fixplan, iPhone Servis Çayyolu bölgesi yerinde tamir hizmetleri ile dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda, ortalama 30 dakika içinde telefonlarınızın onarımını sağlatabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: 434 686 616

ANKARA
İZMİR
Diğer Haberler
SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye