iPhone Servis İncek Ankara - Fixplan iPhone Teknik Servis

iPhone servis İncek Ankara'da! Adreste iphone tamiri, Apple orijinal yedek parça, iPhone anakart tamiri ve iPhone ekran değişimi

Apple onaylı Fixplan hizmetleri ve iPhone teknik servis İncek Ankara’da. Evinizden veya iş yerinizden ayrılmaya gerek kalmadan yerinde tamir araçlarımızla İncek bölgesinde iPhone tamiri yapıyoruz.

Profesyonel bir iPhone teknik serviste bulunması gereken donanım ve yazılımlar yerinde tamir araçlarımızda bulunmaktadır. Bu araçlar, iPhone tamir işlemleri için özel olarak tasarlanmıştır. Adresinize gelen araçlarımız iPhone ekran değişimi ve iPhone batarya değişimi gibi işlemleri ortalama 30 dakika içinde yapmaktadır.

iPhone Servis İncek: Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcı

Son teknoloji donanım, sektörel yazılım, uzman ve sertifikalı ekip, anti-statik çalışma ortamı gibi profesyonel bir iPhone teknik serviste bulunması gereken standartlar Fixplan teknik servislerimizde sağlanmaktadır.

Fixplan Apple onaylı bağımsız onarım sağlayıcısıdır. Apple onaylı servisler yetkili servis ve bağımsız onarım sağlayıcısı olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu servislerin orijinal iPhone parçalarıyla hizmet verme yetkisine sahiptir.

Sektöre yön veren Fixplan teknik servislerinin önceliği ekonomik fiyatlarla müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Yerinde tamir araçlarımızla iPhone servis İncek bölgesinde de aynı standartlarda hizmet sunmaktayız. İster servisimize getirin, ister servis size gelsin!

Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcı >

Fixplan Hizmetleri & Fiyatları

iPhone modelleri için verdiğimiz teknik servis hizmetleri aşağıdaki gibidir. Parça değişimleri yerinde tamir araçlarımızda yapılırken anakart arızaları servislerimizde yapılmaktadır. Bunun nedeni ise anakart arızalarının onarımı için arıza tespit sürecinin olmasıdır. Arızası tespit edilen anakart sorunu 1-25 gün içerisinde tamir edilmektedir.

Apple onaylı Fixplan servislerinde yaptığımız tüm iPhone tamir işlemleri 6 ay garantilidir. Apple® orijinal ürünler ve Apple® standartlarına en yakın parçalar müşteri seçimine göre değişim işlemlerinde kullanılmaktadır.

Profesyonel ekibimize adresinizde orijinal iPhone parça değişimi yaptırmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. iPhone teknik servis fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: 434 686 616

ANKARA
İZMİR
Diğer Haberler
SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye