Laptop Tamiri, Ankara Garantili Laptop Tamir Hizmetleri

Laptop tamiri hizmetleri, Ankara garantili bilgisayar teknik servisi, laptopum açılmıyor, laptopum şarj olmuyor, laptop batarya değişimi.

Bilgisayarlar, şüphesiz ki hayatımızda büyük bir yer tutuyor. Laptop ve notebook cihazlar hem hafif hem kullanışlı olması dolayısıyla en çok tercih edilen modeller arasında. Fakat, bazen her cihaz gibi laptop cihazlarında da kullanıma bağlı yıpranma ve aşınma sonucu sorunlar meydana gelebiliyor ve tamir gerektiriyor. Gelin laptop tamiri hizmetlerine birlikte göz atalım.

Ankara Laptop Tamiri Hizmetleri

 • Laptop ekran değişimi,
 • Laptop batarya değişimi,
 • Laptop klavye değişimi,
 • Laptop anakart onarımı,
 • Laptop sıvı hasarı bakımı,
 • Laptop format ve yazılım güncelleme.

Laptop Ekran Tamiri

Bilgisayar ekranları kullanmaya bağlı olarak zamanla aşınabilir veya kırılabilir. Ekrandaki çatlak, kırık, karartı gibi sorunların oluşması düşme ve darbe gibi olaylardan sonra meydana gelmektedir.  Bu sorunların kesin çözümü laptop ekran değişimi işlemidir.

Laptop Batarya Değişimi

Notebook ya da laptop bataryasını en verimli şekilde iki yıl kadar kullanabilirsiniz. bu süreden sonra bataryanın ömrü düşmeye başlar. Bir süre sonra ise batarya tamamen kullanılmaz hale gelir ve bilgisayarınızı prize takılı olmadan kullanamazsınız. Bilgisayarınızı ilk günkü verimliliği ile kullanmaya devam etmek için laptop batarya değişimi yaptırmanız gerekir.

Laptop Klavye Değişimi

Bilgisayar klavyelerinin en büyük düşmanı sıvılardır. Laptop’ları taşınabilir özellikleri sayesinde kahve içerken veya yemek yerken bile kullanıyoruz. Bu tür ortamlarda laptop klavyesi sıvı hasarı almaya daha yatkın oluyor. Sıvı hasarının yanı sıra darbe ve düşme gibi durumlarda da klavye çalışmayı bırakıyor. Eğer sizin de klavyeniz çalışmıyor, bazı tuşlar basmıyor ise laptop klavye değişimi yaptırmanız gerekiyor.

Laptop Anakart Tamiri

Bilgisayar anakart onarımları laptop açılmıyor, laptop sürekli resetlenme gibi sorunlarda yapılmaktadır. Laptop anakart onarımı öncesi gerekli ölçümler yapılarak arıza tespiti yapılır. Daha sonra onarıma başlanır.

Laptop Sıvı Hasarı Bakımı

Bilgisayar sıvı hasarı olduğunda öncelikle batarya çıkarılmalıdır. Böylece daha büyük sorunların önüne geçilebilir. Laptop sıvı hasarı bakımı işleminde sıvı teması olan parçalar tespit edilip özel solüsyonla temizlenir. Temizlik sonrası parçaların ölçümleri sağlanıp arıza olan parçalar değiştirilir.

Laptop Format ve Yazılım Güncelleme

Yazılım hataları, kasma ve donma sorunu gibi yazılımdan kaynaklı sorunlar güncelleme ile çözülmektedir. Hiçbir sorun yoksa bile eski versiyonda kalan sistemlerin güncellemesi yapılarak bilgisayarların daha hızlı ve verimli çalışması sağlanır.

Laptop tamir servis hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.

Hizmet Verdiğimiz Laptop Markaları

 • Hp tamiri,
 • Dell tamiri,
 • Asus tamiri,  
 • Lenovo tamiri,
 • Casper tamiri,
 • Monster tamiri,
 • Macbook tamiri,
 • Packard Bell tamiri,
 • Msi tamiri,
 • Acer tamiri,
 • Toshiba tamiri,
 • Razer tamiri.

Laptop Bakımı

Bilgisayarlarınız bir teknik serviste işlem gördüyse mutlaka genel bakım rutinleri de yapılmalıdır. Bu sayede, bilgisayarınıza yapılan işlem daha uzun süre etkisini koruyacaktır. Bilgisayarınız bir işlem görmese bile 3 ayda bir bakımı yapılmalıdır. Böylece bilgisayarınızın ömrü ve kullanım kalitesi artacaktır.

Laptop bakım işlemlerine termal macun yenilemesi gibi detaylı ve etkili işlemler dahildir. Termal macun, anakart üzerinde yer alan işlemci ve ekran kartı çiplerinin soğumasını sağlar. Bu sayede bilgisayarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bakımı düzenli olarak yapılmayan bilgisayarlarda; çipler yüksek ısıya maruz kalarak zarar görür. Bu yüzden anakart üzerinde kalıcı hasar meydana gelebilir, Ayrıca, uzman olmayan kişiler tarafından yapıldığında görüntü, ses ve reset sorunu meydana gelme ihtimali vardır..

Fixplan Notebook ve Laptop Tamiri

Fixplan laptop teknik servislerimizde parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, profesyonel çalışma ortamı standartları, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli yazılım ve donanımlar, garanti belgesi gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunlar, profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken standartlardır.

Fixplan laptop ve bilgisayar teknik servisimizden Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve arıza tespit sistemimizle tüm Türkiye için hızlı, ekonomik ve garantili bilgisayar tamir hizmeti vermekteyiz.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: 434 686 616

ANKARA
İZMİR
Diğer Haberler
SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye