Garanti Koşulları

Yetkisiz Müdahale

Fixplan Teknik Servisi tarafından sunulan garanti, ürünlerin sadece yetkili teknik servis ekipleri tarafından onarılabileceğini ve değiştirilebileceğini kapsar. Ürüne yetkisiz müdahalede bulunulması durumunda garanti geçersiz sayılacaktır.

Kullanıcı Hataları

Garanti kapsamında, ürünlerin kullanımından kaynaklanan hatalar, kullanıcı hataları olarak değerlendirilir ve garanti kapsamı dışında tutulur. Kullanıcı hataları nedeniyle oluşan herhangi bir arıza veya hasar, garanti kapsamı dışında onarılmak üzere ücretli olarak tamir edilecektir.

Batarya Ömrü

Ürünlerimizin batarya ömrü, normal kullanım şartlarına göre belirlenmiş olup, bu süre içerisinde oluşabilecek performans kayıpları garanti kapsamında değildir. Batarya ömrüne bağlı olarak oluşan performans düşüşleri, garanti kapsamı dışında tutulur.

Sıvı Teması

Ürünlerin sıvı teması sonucu oluşan her türlü hasar veya arıza, garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Sıvı temasına bağlı olarak oluşan herhangi bir sorun, garanti kapsamı dışında onarılacak ve ilgili tamirat ücretli olarak gerçekleştirilecektir.

Garanti koşullarının karşılanması için Teknik Servis Onarım ve Hüküm Şartları'nın karşılanması gerekmektedir.

SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye