İzmir iPhone Teknik Servis, Fixplan Bayraklı Apple Teknik Servis

İzmir iphone teknik servis, bayraklı apple teknik servis, iphone ekran değişimi, garantili apple onarımı, iphone batarya değişimi, anakart

Fixplan Ankara, İzmir ve İstanbul’da bulunan şubeleriyle en profesyonel ve güvenilir iPhone teknik servis olarak bilinmektedir. İzmir’deki iPhone teknik servis şubemiz Bayraklı’da bulunmaktadır. Her şubemizde olduğu gibi ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize profesyonel hizmet sunmak için çalışıyoruz. Bayraklı iPhone Teknik Servis hizmetlerimiz:

iPhone modellerinin yanı sıra; Mac, Apple Watch ve iPad gibi diğer Apple ürünleri için de hizmetlerimiz mevcuttur.

Profesyonel Ekip & Kaliteli Ürün

Bir Premium Teknik Servis olan Bayraklı şubemizde müşterilere güvenilirlik, kalite, profesyonel ekip, yenilikçilik, ürün ve işlem garantisi, son teknoloji aletler ve yerinde servis hizmeti sunmaktayız.

Fixplan’ın güvenilir bir servis olmasının nedenlerinden biri, işlemleri sertifikalı ve profesyonel bir ekibin gerçekleştirmesidir. Kullanılan ürünler premium kalitededir. İşlemlerin en kısa sürede ve en iyi kaliteyle yapılması, bu sayede müşteri memnuniyetinin sağlanması Fixplan’ın önceliğidir.

İzmir iPhone Teknik Servis Nerede?

Fixplan İzmir şubemiz Bayraklı’da, Ventus Tower içinde bulunmaktadır. Şubede alacağınız hizmetin yanı sıra, Bayraklı iPhone teknik servisimiz yerinde tamir araçlarıyla adreste onarım ve Kapıdan Al-Bırak hizmetleri de sunmaktadır.

Apple Teknik Servis İzmir adresi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Apple Teknik Servis Fiyatları

Fixplan şubelerinde veya yerinde servis hizmetinde yapılan her işleme garanti verilmektedir. Cihazlar ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 2 yıla kadar garanti verilir. Yapılan işlem ve onarımların her aşamasında müşteri onayı alınmakta ve detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir.

Mac, Apple Watch ve iPad, iPhone servis ücretlerini görmek için web sitemizi ziyaret edebilir, daha fazlasını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Teknik Servis İşlemi Planlayın​

Ne kadara mal olacak?

Fiyatlar, modele ve telefonunuzun ihtiyaç duyduğu onarım türüne göre değişiklik göstermektedir.

Ne kadar sürer?

iPhone onarımları ortalama 30 dakika sürmektedir. Sadece arayın ve randevunuzu alın.

Onarımımı nerede yaptırabilirim?

Bir randevu ayarlayın ve servis araçlarımız gelip dilediğiniz yerde onarımı sağlasın. Ayrıca iPhone teknik servis İzmir mağazasına da getirebilirsiniz. iPhone anakart onarımları Fixplan mağazalarında mevcuttur.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: 434 686 616

ANKARA
İZMİR
Diğer Haberler
SaaS & App Webflow Template - Atlantic - Crafted by Azwedo.com and Wedoflow.com
Premium Teknik Servis.

Fixplan teknik servislerinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Ankara: 434 686 616
İzmir: 714 693 930

Şubeler / Servis Noktaları

Sorularınız, randevu, adres ve iletişim bilgileri için lütfen şehir seçiniz.

Şube Seçiniz

Bu internet sitesinde belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir ve tüm modellere hizmet sunulamayabilir.
Kampanya ve indirimler modellere ve arızalara göre değişiklik gösterebilir ve/veya geçerli olmayabilir.

Phone®, iPad®, Apple Watch® ve Mac®, Apple® Inc. şirketinin ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Fixplan ve burada yer alan hizmet ile makaleler, Apple veya burada görünen diğer ticari markaların ilgili sahiplerinden herhangi biri tarafından sponsorlu, anlaşmalı ya da bağlantılı değildir. Her ofis bağımsız birer franchise işletmesidir.

Fixplan® Türkiye